Noen å spille med

Har din faste partner flyttet utenlands, er ute med skade, eller ønsker du bare noen flere å spille med, ta kontakt på post@etk.no, så legger vi ut kontaktinformasjon og beskrivelse av nivå her. 

Noen å spille med?

Nybegynner: 

Elmira Aas – elmira-alizade@hotmail.com – 455 05 873 – født 1976
Kan spille dagtid og kveld. 

Mellomnivå:

Raluca Rohatin – raluca_rohatin@yahoo.com – tlf. 900 72459 – født 1985
Kan spille mandag til fredags ettermiddager etter kl. 18 og søndager mellom 8 og 22. 

Camilla Aukrust – camillaauk@hotmail.com – 465 00 553 – født 1977
Kan spille dag og kveld.

Henning Kongstein – henningkongstein@gmail.com – 482 88 382 – født 1981
Kan spille på ettermiddag/kveld og helger. 

Anders Ekeland – anders.ekeland@online.no – 95 17 54 67 – født 1955.
Kan spille på morgenen – før jobb, på dagtid mandag og fredag, i tillegg til ettermiddager og helger 

Bjørn Guldbrandsen – bguldbr@online.no – 977 49 051 – født 1956
Kan spille på ettermiddagstid og i helger. 

Terje Moan – terje.moan@gmail.com – 481 02878 – født 1966
Kan spille på kveld og helger. 

Jan Eyvin Wang – Jan.Eyvin.Wang@wilhelmsen.com – tlf. 90020200 – født 1956
Kan spille på ettermiddagen/kveldene og lørdag og søndag.

Aldo Echegaray – aecheg@yahoo.com – tlf. +46 73 94 75 431 – født 1971
Kan spille på ettermiddagen/kveldene. 

Marianne Hjermstad – rf9d@online.no – 416 58 356 – født 1962
Kan spille formiddag av og til, ellers kl. 7-9.

Geir Orlando Hagen – geirohagen@hotmail.no – 948 92 747 – født 1984

Viderekommen: 

Bjørn Kvaale – bkvaale@gmail.com – tlf. 479 46 608 – født 1991.
Kan spille på ettermiddag/kveldstid og i helger. 

Nicolas Tourrenc – ntourrenc@gmail.com – Tlf. 950 52 502 – født 1973.

Anders Eklund Karlsen – andy_zizou@hotmail.com – tlf. 916 49 451 – født 1978.