Støtte til sommertennis
BNP Paribas Fondet gir gjennom Norges Tennis- og Padelforbund støtte til at flere skal få muligheten å spille tennis.
Vi har nå fått mulighet gjennom fondet til å tilby gratis sommertennis for barn og unge 6-19 år fra familier med vedvarende lav inntekt. Vi har fått dekning for fire spillere og tilbyr gratis plasser i uke 32 og 33. Har deres familie vedvarende lav inntekt og en i familien som har lyst til å delta på moroa, send søknad til post@etk.no. Kjenner du noen som kunne ha glede av en slik tennisuke, tips om at det kan søkes. Søknad behandles konfidensielt av daglig leder.
Salg røde hettegensere/blå jakker
Juniorstørrelser: 120/130, 140/150, 160/170 kr 450,-
Seniorstørrelser: S, M, L kr 500,-. Nyhet: Blå jakker uten hette, seniorstørrelser. Bestill på post@etk.no eller kom innom kontoret man-ons-tors.
Lagtennis 2025
Vi har et herrelag, et damelag, et herrelag i veteran og to damelag i veteran for utesesongen 2025. Vi ønsker alle lykke til!

Påmelding sommertennis 2025
Klart for påmelding. Fullt i uke 26, ledige plasser i uke 32 og 33.




Salg racketer og utstyr
Vi selger baller, grep, dempere og nøkler på kontoret mandag, onsdag og torsdager. Vi selger også racketer og strenger også opp når det trengs. Ønsker du å kjøpe racket til deg selv eller dine barn, ta kontakt med hovedtrener Marco på marco@etk.no.
Sponsorer til hall på Nadderud
Vi trenger store og små sponsorer til hallen som kommer på Nadderud. Ta kontakt på post@etk.no hvis du vil vite mer om hvilke muligheter som finnes med fordeler for både klubb og sponsor.
Demoracketer
Er du på jakt etter ny racket? Ta kontakt med hovedtrener Marco Flacco for en god diskusjon og test av demoracketer.

